Konsulting IT

Zajmujemy się szeroko pojętym doradztwem z zakresu IT,
szkoleniami oraz wsparciem technicznym i gwarancyjnym.

 

Świadczymy kompleksowe usługi doradcze w zakresie zastosowania technologii informatycznych w biznesie. Naszym celem jest usprawnienie działania Twojej firmy poprzez doradztwo oraz usługi związane z funkcjonowaniem IT. Nasze projekty realizujemy zgodnie ze światowymi standardami i uznanymi metodykami, mając jednocześnie na uwadze indywidualne potrzeby naszych Klientów.

 

Specjalizujemy się w następujących dziedzinach:

 

 audyty,

 informatyczne przedsiębiorstw i instytucji,

 projektowanie systemów i modelowanie procesów biznesowych,

 integracja i wdrożenia systemów informatycznych,

 zapewnienie jakości oprogramowania,

 wsparcie techniczne i gwarancyjne,

 outsourcing informatyczny,

 szkolenia, warsztaty, programy certyfikacyjne.

Szkolenia

 

Naszym celem jest dostarczenie Państwu systemu szkolenia kadry IT, który w efektywny sposób przyczyni się do optymalizacji procesów biznesowych w Państwa organizacji. Staramy się, żeby wiedza przekazywana w trakcie szkoleń i warsztatów znalazła zastosowanie w Państwa firmie, dlatego program szkoleń dobieramy indywidualnie do potrzeb danego Klienta.

 

Szkolenia prowadzimy w formie warsztatów praktycznych z udziałem specjalistów poszczególnych dziedzin. Współpracujemy z certyfikowanymi specjalistami i trenerami inżynierii oprogramowania, analizy informatycznej, bezpieczeństwa i eksploatacji systemów. Kompetencje naszych przedstawicieli potwierdzają liczne certyfikaty światowych liderów branż IT, takich jak Oracle, SAP, Microsoft, HP i IBM.